Csehország a klinikai halál állapotába került
Csehországban leállt az ország tömegközlekedési vérkeringése, mivel az iskolák bezárása után nincs értelme járatni az üresen kongó vasúti szerelvényeket és autóbuszokat. A szeszesital-értékesítés halvány árnyéka önmagának.




