Koronavírus: meghosszabbítják a szükségállapotot Csehországban
Csehországban január 22-ig meghosszabbítják a szükségállapotot - döntött kedden a cseh parlament alsóháza, a képviselőház.
Koronavírus: meghosszabbítják a szükségállapotot Csehországban
Csehországban január 22-ig meghosszabbítják a szükségállapotot - döntött kedden a cseh parlament alsóháza, a képviselőház.
A cseheknél is megjelentek a vírusmutációk, ostrom alatt az ország
Csehországban nem egyszerűen a koronavírus egy mutációját tartják számon, hanem mutációk sorozatát, amelyek már az ősz elején megjelentek és randalíroznak az országban.
Csehország elrontotta, hogy túl korán lazított
Továbbra is romlik a koronavírusjárvány-helyzet Csehországban - írja az MTI. Korábban Csehországban a fertőzési adatok első csökkenésére lazítottak, azóta viszont csak rosszabb lett a helyzet.
Ajtót mutattak a csehek az orosz atomnak
A cseh törvényhozás kőkemény döntéssel elhajtotta a Dukovanyban lévő atomerőmű bővítése iránt érdeklődő orosz és kínai cégeket, pedig az üzemelő erőmű hasonlít a paksihoz.
Gyengélkedik a cseh autóipar
Nagymértékben visszaesett a személygépkocsi gyártás Csehországban, a termelés csökkenése alapvetően a koronavírus-járvány számlájára írható - írja az MTI.