BUX 139250.46 -0,04 %
OTP 45280 -0,04 %
header

cba

03.
13.
07:08

\"Akkor is utálnám a CBA-t meg a Coopot, ha franciák lennének - a kormány rossz filmet néz\"

Több markáns véleményt is mondtak a vásárlók lapunknak annak kapcsán, hogy a kormány ismét a külföldi boltláncok megregulázására készül. Összegezve az elhangzottakat: a vevők többségét nem az érdekli, hogy milyen az általuk megcélzott üzlet tulajdonosa, inkább az a fontos számukra, hogy bolt a közelükben és tiszta legyen, továbbá megfelelő választékot kínáljon, korrekt árakkal. Riport.

Szerző(k):
Csernátony Csaba
K. Gergely Kiss ,