Mínuszban zárt Európa
Mínuszban zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön.
Mínuszban zárt Európa
Mínuszban zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön.
Kizöldült Európa a nyitás után
Indexemelkedéssel indult a kereskedés csütörtökön a főbb európai értékpapírpiacokon. Budapest lényegében stagnált - írja az MTI.
Pesszimizmus közepette jöhet az emelkedés a tőzsdéken
A tőzsdén kívüli forgalomban kialakult árfolyamok alapján a vezető indexek, a londoni, a frankfurti és a párizsi 1,0-1,5 százalékos emelkedéssel kezdhetik a csütörtöki kereskedést - írja az MTI.
Gyengülés nyitáskor Nyugat-Európában
Mínuszban indult a kereskedés a vezető nyugat-európai tőzsdéken szerdán - írja az MTI.
Vörösben zárt Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után veszteséggel fejezték be a keddi kereskedést az európai értékpapírpiacok.