A budapesti és az európai indexek is emelkednek
Emelkedéssel indult a kereskedés a főbb nyugat-európai részvénypiacokon szerdán, a Budapesti Érétktőzsde jó formán stagnálva, de pluszban nyitott.
A budapesti és az európai indexek is emelkednek
Emelkedéssel indult a kereskedés a főbb nyugat-európai részvénypiacokon szerdán, a Budapesti Érétktőzsde jó formán stagnálva, de pluszban nyitott.
Pozitív nap jöhet Európában
Enyhe emelkedéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai részvényindexek szerdán az amerikai-kínai kapcsolatok éleződésének és a gazdaság fellendülését övező remények fogyatkozásának dacára - írja az MTI.
Frankfurt kivételével zöldben zártak a nyugat-európai indexek
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden. A vártnál jobb európai és amerikai feldolgozóipari beszerzésimenedzser-indexek előző nap felfelé húzták a mutatókat, de kedden egy sor csalódást okozó gyorsjelentés rontotta a hangulatot.
Budapest sem lóg ki az európai mintából
Indexemelkedéssel indult a kereskedés kedden a főbb európai értékpapírpiacokon. A Budapesti Értéktőzsde a hétfői záró értékéhez képest 0,04 százalékkal erősödött.
Zöldben nyithat Európa
Pozitív kezdés várható kedden a főbb európai értékpapírpiacokon. A tőzsdén kívüli forgalomban kialakult árfolyamok alapján mérsékelt, 0,1-0,2 százalék körüli indexemelkedésre lehet számítani - írja az MTI.