A járvány miatti korlátozások mélybe taszították a részvényindexeket
Az európai tőzsdéken rossz a hangulat, aminek az az oka, hogy Nyugat-Európában több városrészben, országrészben is jelentettek különböző korlátozásokat a koronavírus terjedése miatt, és ez kihat a piacokra is - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője az MTI-nek.




