Lejtőre kerültek az európai tőzsdék, Budapest lóg ki
Túlnyomórészt enyhe csökkenéssel indult a kereskedés pénteken a főbb nyugat-európai részvénypiacokon, de percek alatt emelkedésre váltottak az irányadó indexek - írja az MTI. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 20,34 pontos emelkedéssel, 38 725,46 ponton nyitott pénteken.


