Amerika vörösben, Európa zöldben zárta a napot
Gyengüléssel zártak kedden a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói, a vezető nyugat-európai tőzsdék viszont erősödéssel fejezték be a napot.
Amerika vörösben, Európa zöldben zárta a napot
Gyengüléssel zártak kedden a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói, a vezető nyugat-európai tőzsdék viszont erősödéssel fejezték be a napot.
Nagy veszteséggel zártak az európai tőzsdék
Pozitív kezdésből nagy veszteségbe fordultak hétfőn a főbb európai tőzsdeindexek - írja az MTI.
Elérték a mínuszok Nyugat-Európát
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken.
Vörösbe fordulva nyitott New York
Csökkenéssel nyitottak pénteken az irányadó New York-i tőzsdemutatók, követve ezzel az európai trendet.
Emelkedéssel zárt Nyugat-Európa
Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek szerdán, szinte egy időben azzal, hogy Joe Biden megválasztott amerikai elnök letette a hivatali esküt - írja az MTI.