Zöldhullám várható az európai tőzsdéken
Emelkedéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék szerdán, követve New Yorkot, ahol másfél százalékot meghaladó pluszban zártak előző nap az irányadó indexek - írja az MTI.
Zöldhullám várható az európai tőzsdéken
Emelkedéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai értéktőzsdék szerdán, követve New Yorkot, ahol másfél százalékot meghaladó pluszban zártak előző nap az irányadó indexek - írja az MTI.
Vörösbe borült Európa
Az európai vezető indexek jelentős veszteségben álltak hétfőn dél körül, a MarketWatch szerint az okok között a járvány felerősödése is szerepel.
Európa bevörösödött
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken - írja az MTI.
Alacsony forgalomban, emelkedéssel zárt a BUX
A koronavírus delta variánsának a terjedése miatt negatív volt a nemzetközi befektetői hangulat, ennek ellenére a BUX emelkedni tudott. Mindez főként az OTP és a Richter erősödésének köszönhető - mondta a csütörtöki tőzsdei kereskedésről Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. senior elemzője az MTI-nek.
Izmoztak a piaci szereplők az amerikai tőzsdenyitáskor
Erősödéssel indítottak az amerikai tőzsdék - közölte az MTI.