Tőzsdenyitás: London le, Frankfurt és Párizs fel
Vegyesen indítottak a nyugat-európai tőzsdék, így az irányok sem látszanak tisztán - írta meg az MTI.
Tőzsdenyitás: London le, Frankfurt és Párizs fel
Vegyesen indítottak a nyugat-európai tőzsdék, így az irányok sem látszanak tisztán - írta meg az MTI.
Nyárias forgalommal, kis plusszal zárt a BÉT
Eseménytelen nap volt a tőzsdén, kis emelkedéssel zárt a piac. Az európai és tengerentúli piacokkal szemben legalább emelkedéssel zárt a budapesti, a forgalom alacsony, nyárias volt - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője az MTI-nek a keddi részvénypiaci kersekedésről.
Szerény forgalom a tőzsdén, mínuszban a BUX
Alulteljesített a magyar tőzsde, kis mínuszban zárt a BUX csütörtökön. A részvényforgalom szerény ötmilliárd forintot tett ki, a nap vesztese a Richter, a nyertese a Mol lett. A vezető nyugat-európai tőzsdeindexek közül a DAX és a CAC-40 is erősödött.
Európának jó napja volt
Több mint egy százalékkal nőttek a vezető nyugat-európai tőzsdék irányadó mutatói szerdán a keddi záróértékükhöz képest - írja az MTI.
Pluszos kezdés Európában és Budapesten
Emelkedéssel nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok szerdán - írja az MTI. A Budapesti Értéktőzsde is pluszban kezdett.