Ma is sokan sokat kerestek a tőzsdéken
Jórészt emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön, mivel a nagyvállalatok, így a dán Novo Nordisk és a német Siemens erős gyorsjelentései ellensúlyozták a bányaipari cégek és a nagy német kiskereskedelmi vállalatok veszteségeit. Egyedül a londoni FTSE-100 mutató csökkent pár ponttal.



