Mínuszban kezdett Nyugat-Európa
Mínuszban kezdték a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön - írja az MTI.
Mínuszban kezdett Nyugat-Európa
Mínuszban kezdték a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön - írja az MTI.
London erősödve, Frankfurt és Párizs gyengüléssel fejezte be a napot
Egyértelmű irány nélkül indult és különböző indexekkel fejeződött be hétfőn a kereskedés a főbb európai értékpapírpiacokon.
Újra történelmi csúcson zárt a BUX
A BUX az 50 ezer pontos "álomhatárt" a pénteki tőzsdei kereskedésben többször is áttörte, és végül sikerült fölötte zárnia - mondta Józsa Bence, az Equilor Befektetési Zrt. elemzője az MTI-nek. A részvénypiac forgalma nyárias, alacsony volt. Nyereségesen zártak a vezető európai tőzsdék is.
Lanyha kezdés az európai és a budapesti tőzsdéken
Vegyesen nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok pénteken, Budapest stagnált.
Budapest emelkedéssel zárhat, Európában mínuszokat várnak
A Mol kedvező gyorsjelentése miatt nyitásban folytatódhat az emelkedés a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT) - írta az MTI-nek küldött kommentárjában Varga Zoltán, az Equilor Befektetési Zrt. szenior elemzője. Az európai tőzsdéket az amerikai munkaerőpiaci helyzet húzhatja le.