BUX 139848.57 0,16 %
OTP 45960 -0,02 %
header

busz

09.
11.
20:26

Nem kérnek a szomszédok se a migránsokból, Orbánnal együtt buszoztatnának

Tőlünk nyugatabbra egymásnak feszülnek az állami vezetők az immár látványos terhet jelentő illegális migráció miatt: mivel Németország hétfőtől zárja a határait, az osztrákok közölték, hogy nem kérnek a kitoloncolt vendégekből. Eközben a sajtóban egyre több német azt fejtegeti: egyetértenek a magyar kormánnyal, hogy Brüsszelbe buszoztatnák az illegális bevándorlókat.

Szerző(k):
Thurzó Katalin