BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

brexit

05.
14.
20:02

Százezer magyar már jelezte, marad Nagy-Britanniában

A brit belügyminisztérium csütörtökön ismertetett adatai szerint meghaladta a 3,5 milliót azoknak a külföldi EU-állampolgároknak a száma, akik tartós letelepedési engedélyért folyamodtak a brit hatóságokhoz, és több mint 3,1 millióan már megkapták a határidő nélküli tartózkodási jogosultságot. A magyarok közül eddig csaknem százezren kértek tartós nagy-britanniai letelepedési engedélyt - adta hírül az MTI.

Szerző(k):
Domokos Erika