A németek máris nekikezdenek az energiaszektor oroszmentesítésébe
Találkozott a német gazdasági miniszter a norvég miniszterelnökkel, és a legfontosabb közlendőjük a megbeszélések után az, hogy ki kell váltani az orosz olajat és gázt az energiamixből - amilyen gyorsan csak lehet.




