Újabb metróhiba - most egy Alstom
Pótlóbuszok járnak a 2-es metró szerelvényei helyett péntek kora délután a 2-es metró keleti szakaszán az Örs vezér tere és a Puskás Ferenc Stadion között - írja az MTI a Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Facebook-oldalára hivatkozva.



