A CIG Pannónia több mint 1 milliárd forintos nyereséggel zárta az első fél évet
Az első fél évben a CIG Pannónia Csoport adózás után 1,174 milliárd forint nyereséget ért el, az előző év azonos időszakában mért 648 millió forintos veszteség után - írja az MTI a társaság közlése nyomán.




