Lecsap az adóhatóság a kriptobrókerekre
Egy új pénzügyminisztériumi javaslat szerint az amerikai kriptopénz-tőzsdéknek be kell jelenteni a felhasználói tranzakciókról szóló információkat az adóhatóságoknak.
Lecsap az adóhatóság a kriptobrókerekre
Egy új pénzügyminisztériumi javaslat szerint az amerikai kriptopénz-tőzsdéknek be kell jelenteni a felhasználói tranzakciókról szóló információkat az adóhatóságoknak.
Ez a szomszédunk a leginkább kripto-függő európai ország
Egy nemrégiben közzétett kutatás szerint Szlovénia lett az öreg kontinens legnagyobb mértékben kripto-megszállott állama.
Nem heverte ki a bitcoin, hogy a világ leggazdagabb embere szakított vele
Elon Musk pár éve spekulálni kezdett a kriptodevizákkal, ezzel óriási reklámot csinálva azoknak. Balul sikerült ügyleteit, melyeket ráadásul ikonikus cégei számlájára hajtott végre, nagy veszteséggel zárta. A befektetők nem tudják megemészteni a sokkot.
Zuhan a bitcoin Elon Musk lépésére
Hirtelen 10 százalékot zuhant a bitcoin azt követően, hogy Elon Musk egyik komoly cége bejelentést tett a kriptodevizával kapcsolatban.
Nem húzta magával a kriptodevizákat a tőzsdei rali
Páratlan emelkedés zajlott a tőzsdéken az év eddigi részében, azonban a 2021-ig fennálló állapothoz képest most a kriptodevizákkal óvatosabbak a befektetők. A bitcoin és az ethereum szerepe újra megnőtt a többi ilyen eszközhöz képest.