Őrségváltás a BIF élén
Teljes őrségváltást hozott a Budapesti Ingatlan Hasznosítási és Fejlesztési Nyrt. (BIF) ma délelőtti rendkívüli közgyűlése. Nobilis Kristóf it-elnököt visszahívták, Spéder Zoltán alelnök lemondott, az igazgatóság új tagjai a Schmidt Mária és családja tulajdonában álló PIÓ-21 Kft. által javasolt személyék lettek. A BIF nem fizet osztalékelőleget.


