Koronavírus: megéri bezárni az iskolákat?
A koronavírus elleni küzdelem több országban is rendkívüli korlátozásokat hozott. Olaszországban és Iránban az összes iskolát bezárták, a Lufthansa 7100 járatát törölte. Van értelme ezeknek a korlátozásoknak vagy már túl késő? Elkerülhető vagy legalább lassítható velük a járvány terjedése? Megmondják a modellszimulációk.




