Riasztó a helyzet Szófiában a főpolgármester szerint
Szófiában két hétre bezárnak vasárnaptól az éjszakai szórakozóhelyek és diszkók a koronavírus-járvány miatt - közölte az MTI szerint Jordanka Fandakova főpolgármester. Bulgáriában három hete hirtelen növekedésnek indult a fertőzöttek száma.




