BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

bezárás

10.
27.
19:05

Koronavírus: karanténba került az orosz külügyminiszter

Oroszországban súlyosbodik a járványhelyzet, ezért további szigorításokat jelentettek be. A tisztifőorvos szükség esetén további korlátozásokat is kilátásba helyezett. Közben Marija Zaharova orosz külügyi szóvivő bejelentette, hogy Szergej Lavrov külügyminiszter karanténba vonult, miután új koronavírussal fertőzött személlyel érintkezett. Betervezett programjait átütemezték.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna