Újabb nagy múltú fővárosi létesítmény tűnik el
Már jövő héten dönt a fővárosi közgyűlés a Vidámpark bezárásáról - értesült az Index. A létesítmény évi 50-150 millió forint veszteséget termelt. A dolgozókat október végéig elküldik, tevékenységét hivatalosan november 4-ével szünteti be a társaság.




