Ritka gusztustalan pékséget buktatott le a Nébih
Bezáratott egy külföldi tulajdonú, budapesti pékséget a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih), ahol lejárt alapanyagokkal dolgoztak - közölte a hivatal.
Ritka gusztustalan pékséget buktatott le a Nébih
Bezáratott egy külföldi tulajdonú, budapesti pékséget a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih), ahol lejárt alapanyagokkal dolgoztak - közölte a hivatal.
Bezárják a Délit? - Cáfol a minisztérium
A Déli pályaudvar üzemi részének vasúthálózatról történő leválasztása is szerepel a Nemzeti Fejlesztési Minisztériumnak (NFM) a jövő évi költségvetéshez kapcsolódó fejezeti indoklásában.
Bezár a csalással vádolt magyar brókercég
A Reálszisztéma Értékpapír-forgalmazó és Befektető Zrt. úgy döntött, bezárja kapuit és felhagy üzleti tevékenységével - értesült a Figyelő Online. A brókercéghez még tavaly novemberben rendelt ki az MNB felügyeleti biztost, akkori közlés szerint a BTel problémáihoz kapcsolódtak a brókercégnél feltárt hiányosságok.
Undorító élelmiszerüzemet zárt be a hatóság - nézze meg a videót!
Bezárt egy reform élelmiszereket - magliszteket, tésztákat és olajokat - előállító üzemet Csongrád megyében a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) kiemelt ügyek igazgatósága. Az ellenőrzés során egereket találtak az alapanyagraktárban, emellett a dokumentációval és a takarítással is gondok voltak.
Csótányok miatt zártak be egy pesti balkán pékséget
A Riad Balkán Kft. érdekeltségben lévő pékség XIII. kerületi üzemében tartott ellenőrzést a hét elején a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal Kiemelt Ügyek Igazgatósága (Nébih KÜI) - adta hírül a hivatal. Az egységben csótányok szaladgáltak, valamint nyomonkövetési és dokumentációs problémák is bőven akadtak.