Százmillió feletti osztalékot vett ki cégeiből Fábry Sándor
A humorista a két vállalkozása teljes tavalyi profitját kivette osztalékként.
Százmillió feletti osztalékot vett ki cégeiből Fábry Sándor
A humorista a két vállalkozása teljes tavalyi profitját kivette osztalékként.
Egészen hihetetlen veszteséggel zárta az évet a MOHU
A Mol hulladékkezelő leányvállalata jelentős veszteséget produkált a 2024-es évben.
Mérlegre tettük: Karácsonyék vagy az Orbán-kormány az adósa a másiknak?
Egy adatsor szerint Budapestnek csak az iparűzési adóból befolyt bevétele alapján bőven maradna forrása az állami szolidaritási adó levonása után is. Ám a főváros számláját közben inkasszálták, és tartja magát az igazához. Hogyan lehet mégis több mint 50 milliárd forintnyi mínuszban a tervezett budapesti büdzsé, illetőleg hogyan fajult idáig ez az elmérgesedett ügy? Ennek jártunk most utána.
Index: a Kúria törvénytelennek nyilvánította Budapest költségvetését
Budapest Főváros Kormányhivatala pert nyert a főváros ellen, mert Budapest költségvetésében nem szerepelt a 89 milliárd forintos szolidaritási hozzájárulás. Ezt most bele kell írni. A szolidaritási hozzájárulással kapcsolatban május végén várható inkasszóval szemben azonnali jogvédelmet kér a főváros..
Majka élete legerősebb üzleti évét zárta, nem csak csurrant-cseppent
Az ismert zenész vállalkozása olyan gyümölcsöző évet zárt, hogy csak az általa kivett osztalék 130 millióra rúg.