Az Apple mellett az Amazon is óriásit robbantott
A cég első negyedéves bevétele 13 százalékkal, 180,2 milliárd dollárra nőtt.
Az Apple mellett az Amazon is óriásit robbantott
A cég első negyedéves bevétele 13 százalékkal, 180,2 milliárd dollárra nőtt.
Meglepetés: erre senki nem számított az Apple-től
Rekord rekord hátán az almás vállalatnál.
Sikerült mindenkit meglepnie a vállalatnak: újra szárnyal a techóriás
Fordulat az IBM-nél: a technológiai óriás nyereséggel zárta az idei harmadik negyedévet, miután tavaly még veszteséget könyvelt el.
Jelentősen növekedett a vállalati szoftvergyártó bevétele
Az SAP SE a harmadik negyedévben 7 százalékkal növelte éves bevételét, elérve a 9,08 milliárd eurót, miközben a felhőalapú üzletág bevétele 22 százalékkal nőtt.
Rekordmagas a Tesla bevétele, mégis esett a nyereség: mi történt Musk cégével?
A Tesla bevétele minden eddigi rekordot megdöntött a harmadik negyedévben, miközben a nyeresége 37 százalékkal visszaesett. A cég árbevételét leginkább az energiaüzletág és az elektromos autók iránti töretlen kereslet húzta fel.