Egymás után mennek tönkre a betegszállítók
Eddig tizenkét cég dőlhetett be. A szegedi Maros Sped Kft. holnaptól nem szállít betegeket.
Egymás után mennek tönkre a betegszállítók
Eddig tizenkét cég dőlhetett be. A szegedi Maros Sped Kft. holnaptól nem szállít betegeket.
Leállhat a betegszállítás
Veszélybe kerül az OEP-finanszírozott betegszállítás működőképessége az év eleji drasztikus üzemanyagár-emelkedés után, ezért a Mentők és Betegszállítók Országos Egyesülete (MBOE) ismét segítségért fordul a Nemzeti Erőforrás Minisztériumához és a Nemzetgazdasági Minisztériumhoz − közölte az egyesület.
Egy hónap alatt bedőlhetnek jövőre a betegszállítók
A Magyar Betegszállítók Országos Egyesülete nem vállal felelősséget a betegszállításban bekövetkező működési zavarokért, amelyek 2012. január 1-jétől várhatók, amennyiben a szolgáltatás teljes irányítása az Országos Mentőszolgálathoz kerül.