Újabb sárga mentőket kap az OMSZ
Folytatódik az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) járműparkjának fejlesztése, június végéig ismét 23 új, sárga mentőautót állítanak szolgálatba - jelentette Mártai István, a mentőszolgálat főigazgatója sajtótájékoztatóján.


