Rezsifrászban a szakrendelők is
Állami segítséget várnak a szakrendelők a gáz- és villanyszámlák emelkedése miatt - mondta Pásztélyi Zsolt, a Medicina 2000 Magyar Járóbeteg Szakellátási Szövetség elnöke.
Rezsifrászban a szakrendelők is
Állami segítséget várnak a szakrendelők a gáz- és villanyszámlák emelkedése miatt - mondta Pásztélyi Zsolt, a Medicina 2000 Magyar Járóbeteg Szakellátási Szövetség elnöke.
Az orrunk előtt esik szét a magyar egészségügy
Most jött el az idő az egészségügy átalakításához, mivel az állami egészségügy olyan pazarlóan működik, hogy Isten pénze is kevés lenne rá, mondta Bazsó Péter idegsebész, aki sokáig a Honvédkórház orvosigazgatója és a Duna Medical Centert főigazgatója is volt.
Itt a lista, hogy hol haltak meg a legtöbben covid miatt
A pétervásárai járásban haltak meg a legtöbben az első négy hullámban, a Budapesten élők és a Baranya megyeiek nagyobb eséllyel élték túl a koronavírus okozta megbetegedést.
Újabb szóváltás a biciklis mentésről
Az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) egy Facebook-posztban azt írja, hogy indokolatlanul bírálják őket az elektromos biciklis mentés bevezetése miatt, Kunetz Zsombor orvos, egészségügyi elemző pedig viszontválaszolt és azt írja, hogy nem a biciklis mentés fogja tehermentesíteni a fővárosi a mentődolgozókat.
Háromféle hosszú Covid-tünetet azonosítottak
A Covid-19 betegség hosszú távon fennálló tünetei a neurológiai, a légzőszervi vagy a fizikai állapotokat befolyásolják, függetlenül attól, hogy a fertőzést mely koronavírus-változat okozta.