BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

betegellátás

03.
07.
11:37

Van rá esély, hogy ismét engedélyezett legyen a gyógyszerek házhoz szállítása

Az elmúlt tíz évben a hazai patikák száma hét százalékkal csökkent, a legnagyobb problémát a fiókgyógyszertárak megszűnése jelentette, mondta egy háttérbeszélgetésen Zlinszky János, a Hálózatban Működő Gyógyszertárak Szövetségének (HGYSZ) elnöke. Kiemelte, egy javaslatcsomagot fogalmaztak meg, amit az egészségügyi államtitkárnak szeretnének eljuttatni, ebben többek között szerepel az árszabályozás újragondolása is.

Szerző(k):
Koncsek Rita