Nem egészen úgy vonnák be a magánszolgáltatókat az egészségügybe, mint vélni lehetett
Mindenkit el tudnak látni az egészségügyben, csak az időpont kérdéses, szögezte le a Belügyminisztérium.
Nem egészen úgy vonnák be a magánszolgáltatókat az egészségügybe, mint vélni lehetett
Mindenkit el tudnak látni az egészségügyben, csak az időpont kérdéses, szögezte le a Belügyminisztérium.
Egyre több magyar megkapja, a csecsemők is érintettek
A legfrissebb járványadatok szerint a 39. héten 62 új szamárköhögés-gyanús beteget regisztrált az NNGYK.
Nem mutatták ki a rettegett vírust a hamburgi betegeknél
Negatív lett a Hamburgban Marburg-vírus gyanújával kórházba szállított két személy egészségügyi vizsgálati eredménye, nem ez a vírus fertőzte meg őket - közölték a német hatóságok.
Egyetlen számot kell megjegyezni Budapesten, ha orvosra van szükség
Októbertől indul az új, központosított orvosi ügyeleti rendszer a fővárosban.
Visszatér a kórházi maszkviselés
A fertőző megbetegedések számának emelkedése miatt péntektől kötelező a maszkviselés a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház tagkórházainak fokozott kockázatú, járó- és fekvőbeteg-ellátást végző osztályain és részlegein – közölte a kórházcsoport az MTI-vel.