A magyar tőzsde sem zárt derűs napot
Negatív volt a nemzetközi hangulat, és Budapesti Értéktőzsde is ezt az irányt követte.
A magyar tőzsde sem zárt derűs napot
Negatív volt a nemzetközi hangulat, és Budapesti Értéktőzsde is ezt az irányt követte.
Vége az alacsony kamatok korszakának, mégis jók a növekedési lehetőségek
Ötven hazai sikeres cégről számol be a Budapesti Értéktőzsde BÉT50 kiadványa, a tőzsde konferencia keretében mutatta be a cégek működési környezetét és további fejlődési lehetőségeiket.
Fontos szintet lépett át az OTP
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 0,13 pontos csökkenéssel, 56 909,17 ponton nyitott csütörtökön.
Csúnyán elhasalt a Richter estére
A BUMIX 4986,63 ponton zárt kedden, ez 69,51 pontos, 1,41 százalékos emelkedés a pénteki záráshoz viszonyítva.
Míg a háztartásoknak alig, a MOL-nak bőven van megtakarítása
Hétfőn a BUX emelkedése főként a Molnak és az OTP-nek volt köszönhető. A Mol jelentősen jobban zárt az európai olajtársaságoknál.