Szárnyaló Mol, kivonuló OTP – sűrű hetet zárt a BÉT
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe, a BUX 786,77 ponttal, 1,21 százalékkal emelkedett a héten a múlt pénteki záráshoz viszonyítva, így 65 769,75 ponton fejezte be a hetet. Az összforgalom 37,747 milliárd forintról 49,618 milliárd forintra nőtt heti összevetésben, a vezető részvények a Richter kivételével erősödtek.




