Szárnyal a Telekom, valamit már tudhatnak a befektetők
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe közben olyan szintre emelkedett, ahol még korábban sosem járt.
Szárnyal a Telekom, valamit már tudhatnak a befektetők
A Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe közben olyan szintre emelkedett, ahol még korábban sosem járt.
BÉT: visszahúzta az indexet a Mol
A Magyar Telekom árfolyama jelentősen emelkedett.
Belehúzott a Telekom, de rohan utána az OTP is
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,41 pontos emelkedéssel, 66 000,49 ponton nyitott kedden. A hétfői záró értékéhez képest minimálisan erősödött. A BUX hétfőn 230,33 pontos, 0,35 százalékos emelkedéssel, 66 000,08 ponton, történelmi csúcson zárt. A részvénypiac forgalma 4,9 milliárd forint volt, a vezető részvények ára nőtt a pénteki záráshoz képest.
Ezek a vállalatok most nagy löketet kaphatnak a tőzsdén
Az újonnan bevezetett tőzsdeindex felülvizsgálatát negyedéves gyakorisággal végzi majd a BÉT.
Szárnyakon a Mol, várják a folytatást
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,23 pontos csökkenéssel, 65 769,52 ponton nyitott hétfőn. A pénteki záró értékéhez képest minimálisan gyengült. A BUX 108,95 pontos, 0,17 százalékos emelkedéssel, 65 769,75 ponton, újabb történelmi rekordon zárt pénteken.