Az OTP és a Richter húzta a BUX-ot
A vezető részvények közül csak a Magyar Telekom nem tudott erősödni kedden.
Az OTP és a Richter húzta a BUX-ot
A vezető részvények közül csak a Magyar Telekom nem tudott erősödni kedden.
Enyhén csökkent a BUX márciusban
A legnépszerűbb részvények listáján az OTP, a Richter és a MOL végeztek az élen.
Érdemes az OTP-re figyelni, de a Mol és a Telekom is a nyomában van
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,34 pontos emelkedéssel, 65 384,94 ponton nyitott kedden. A legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest minimálisan erősödött. Csütörtökön a BÉT részvényindexe, a BUX 554,3 pontos, 0,86 százalékos emelkedéssel, 65 384,60 ponton zárt, 9,9 milliárd forintos forgalom mellett.
Ha egy szűk körről van szó, jól fizethet az OTP
Csökkenő forgalom mellett erősödött a héten a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe. A BUX 65 384,60 ponton zárt pénteken, 147,67 ponttal, 0,23 százalékkal magasabban, mint egy héttel korábban.
A Mollal együtt pörgött a forint a parketten
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 554,3 pontos, 0,86 százalékos emelkedéssel, 65 384,60 ponton zárt csütörtökön. A forint pedig erősödött.