Így reagált a Richter a csütörtöki osztalékfizetési hírre
Enerváltan kezdte a napot a BUX a pesti tőzsdén.
Így reagált a Richter a csütörtöki osztalékfizetési hírre
Enerváltan kezdte a napot a BUX a pesti tőzsdén.
Mindenki az OTP-t figyelje délelőtt
Mínuszból indul a csütörtöki kereskedés a BÉT-en.
Szembement Európával a budapesti tőzsde
A nemzetközi hangulattal ellentétben emelkedett a budapesti tőzsde, a Richter és a Mol voltak a szerdai húzónevek.
Nagy a nyomás a Mol papírjain, Nagy Mártonra vár a piac
A kormányzati beavatkozás lehetősége felkavarhatja az állóvizet.
A kormány olajfoltján megcsúszott a Mol
Erősödött az OTP és a Richter, ez pedig a BUX-ot is felhúzta.