Csak a Molnak volt rossz napja
Felülteljesített a magyar tőzsde kedden: a Mol kivételével erősödtek a vezető részvények.
Csak a Molnak volt rossz napja
Felülteljesített a magyar tőzsde kedden: a Mol kivételével erősödtek a vezető részvények.
BÉT: minden szem az OTP-re szegeződik
Nagy az izgalom Csányi Sándor bankja körül, akár 18 300-ig is elmehet az OTP.
Mínuszból indul a BUX hétfő reggel
A piros tartomány ellenére az elemző emelkedésre számít az a hét első kereskedési napján.
Döntött a BÉT, ennyi osztalékot fizetnek
A Budapesti Értéktőzsde az éves közgyűlésén döntött az osztalék mértékéről.
Hatalmasat menetelt az OTP
Egyedül a Magyar Telekom zárt mínuszban.