Egymilliárdos nyereség Simicskáék reklámcégénél
A Simicska Lajos és Nyerges Zsolt érdekeltségébe tartozó közterületi reklámcég tavaly több mint egymilliárd forintos profitot termelt, amit osztalékként ki is fizettek a tulajdonosoknak - értesült az Origo.



