Az Országgyűlés elfogadta az éves számvevőszéki beszámolót
Az Országgyűlés kedden elfogadta az Állami Számvevőszék (ÁSZ) 2017-es beszámolóját és határozatot hozott arról, hogy az ÁSZ megállapításainak legyen nagyobb ráhatása az egyes szervezetek belső ellenőrzésének eredményességére - írja az MTI.




