Ha a németek kihasználhatják a magyarokat, nincs bajuk a kormánnyal
Míg a német politikusok előszeretettel bírálják a kelet- és közép-európai országok illiberális, demokráciától egyre inkább elforduló kormányait, addig az üzletemberek elég jól kijönnek a jobboldali populista vezetőkkel - írja vasárnapi cikkében a Handesblatt.




