Júliustól béremelés jön az egészségügyben - erről beszélt az Emmi államtitkára
Július 1-jével nyolc százalékkal emelkedik az egészségügyi szakdolgozók és védőnők alapbére - jelentette be az egészségügyért felelős államtitkár szombaton az MTI szerint.




