Béremelés - a Posta adna is pénzt, meg nem is
A Magyar Posta az idén az alapbéren felül, egyszeri kifizetések formájában 8,5 milliárd forintot fordít a dolgozók bérhelyzetének javítására - mondta az MTI szerint Schamschula György a társaság vezérigazgatója szombaton sajtótájékoztatón.




