BUX 139722.16 0,07 %
OTP 45870 -0,22 %
header

bérek

09.
23.
07:12

Gumicsizmában állt a fél ország, közben pálcát törtek és rólunk döntöttek

Nagy bajban leszünk, ha Orbánék nem változtatnak - ezt állapította meg az OECD friss jelentésében. A kormányból viszont a derült optimizmus szól: jöhet a növekedési pálya jövőre, ha mégsem, az már a németek hibája. Egyébként is mindenkit kárpótol majd a munkáshitel - csak legyen elég a dolgozó kézből. Az Economx heti gazdasági összefoglalója.

Szerző(k):
Hegedűs Szabolcs