A Mol nem jelenthette fel a számlacsaló partnereit
A Mol bár a partnereit megbüntette az áfás számlákkal való trükközés miatt, de az ügyekben nem tett feljelentést a Nemzeti Adó- és Vámhatóságnál, holott ezzel nem a vevőket, hanem az államot károsítják meg. A pénzbüntetésekből az Év töltőállomása díj alapját töltötték fel. A Mol szerint szabályosan jártak el - írja a 24.hu.



