Áron alul jutottak Giró-Szászék a belvárosi ingatlanhoz
Százmilliókat nyerhettek Giró-Szász Andrásék a belvárosi ingatlanüzleten, az V. kerületi önkormányzat ugyanis az értékesítés előtt 25 százalékkal levitte az eladási árat az ingatlanválságra hivatkozta – írta a Blikk.




