BUX 139917.75 0,21 %
OTP 45960 -0,02 %
header

belgium

01.
30.
07:08

Inkább több bért fizet, de nem Magyarországon fejleszt az autóipari multi

A Napi.hu értesülése szerint a Continental egy több száz munkahelyet teremtő autótechnikai gyártósor felépítését helyezte kilátásba veszprémi üzemében, ám végül mégis leállította a projekt tervezését és úgy döntött, inkább belgiumi egységéhez viszi a beruházást. Az ok: a társaság biztonságosabbnak látja a termelést Nyugat-Európában, mint Magyarországon.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss