BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

belarusz

09.
02.
20:07

Rendkívüli állapotot hirdetett a lengyel elnök a belarusz határnál

Rendkívüli állapotot hirdetett a lengyel államfő a fehérorosz határ térségében a migráció miatt a kormány kezdeményezésére csütörtökön - írja az MTI lengyelországi tudósítója. Az illegális bevándorlók átengedésével a fehérorosz vezetés bosszút akar állni Lengyelország, Litvánia és Lettország, valamint az EU lépései, illetve szankciói miatt - mondta a lengyel belügyminiszter.

Szerző(k):
Domokos Erika