BUX 139341.14 0,03 %
OTP 45280 -0,04 %
header

béke

03.
03.
06:29

Orbán Viktor beszólt a Londonban összegyűlt nyugati vezetőknek

A miniszterelnök szerint az európai vezetők a háború folytatása mellett tették le a voksukat, Magyarország azonban a béke pártján marad. Közben Keir Starmer brit miniszterelnök bejelentette, hogy Nagy-Britannia és Franciaország megkezdi az ukrajnai harcok lezárásának előkészítését, és London akár katonákat és légierőt is küldene egy jövőbeni békefenntartó misszióba.

Szerző(k):
T. E.