Hétvégi üzemmódba kapcsolt a tőzsde is
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 8,22 pontos, 0,02 százalékos emelkedéssel, 46 330,72 ponton zárt pénteken. A részvénypiac forgalma 5,1 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.




