Miért került mélypontra a forint?
Történelmi mélypontra gyengült a forint az elmúlt napokban: az euró 337,50 feletti tartományban is járt. A héten nemcsak a forint gyengült, hanem a többi régiós deviza is hasonló utat járt. Az MNB-től egyelőre finomhangolás várható, komolyabb lépésre vagy egy esetleges irányváltásra hónapokat kell várni - véli a K&H szakértője.




